Новини

Стан соціально – трудових відносин, результати вирішення колективних трудових спорів, конфліктних ситуацій у Львівській області у 2021 році

Упродовж 2021 року діяльність відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (відділення НСПП) відповідно до Законів України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", "Про соціальний діалог в Україні" була спрямована на здійснення сприяння у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів), поліпшення стану соціально-трудових відносин (СТВ) у трудових колективах підприємств, установ, організацій області, прогнозування та запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння забезпеченню здійснення соціального діалогу, проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності профспілок та організацій роботодавців.

15:52 25.01.2022

До відома виробників продовольчих товарів

Порядок організації та проведення біржових торгів з продажу природного газу власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість, затверджений постановою Кабінет Міністрів України від 12 січня 2022 року № 19 (далі – Порядок). Порядком визначено питання продажу газовидобувними компаніями 20% природного газу власного виробництва на біржових торгах з граничною ціною продажу для потреб суб’єктів господарювання - виробників продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість.

15:48 24.01.2022

Кібергігієна на робочому місці

Діджиталізація полегшує багато робочих процесів, спрощує надання послуг для громадян, а також робить життя комфортнішим. Проте, це несе за собою і ризики, про які варто пам'ятати і остерігатись:

15:00 24.01.2022

Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з Днем Соборності України

22 січня 1919 року українці висловили бажання бути разом, стати єдиною нацією, і це навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

13:27 22.01.2022

Служба безпеки України: за хвилею псевдомінувань по всій країні стоїть РФ, яка намагається розхитати ситуацію в Україні зсередини

Спецслужби Російської Федерації активно використовують псевдомінування об’єктів соціальної сфери та критичної інфраструктури, як один із елементів гібридної війни для посилення тиску на Україну.

15:48 21.01.2022

У Золочеві відзначили День Соборності України!

22 січня ми відзначаємо 103-тю річницю проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ця дата ввійшла в історію як День Соборності України.

15:25 21.01.2022

Одноразове декларування: активи, які можна не декларувати

Золочівська   ДПІ  нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

15:24 21.01.2022