Новини

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто став символом незламності та мужності – українських військових, волонтерів, медиків, які героїчно тримали оборону Донецького аеропорту з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року.

Оборона в тяжких нелюдських умовах тривала довгих 242 дні. Наші воїни не здавали позицій, навіть під шквальним вогнем. Захищаючи Донецьке летовище, полягло більше 200 українських воїнів.

10:31 16.01.2022

Щорічна кампанія  декларування доходів - 2022

Щорічна кампанія декларування доходів - 2022

З 01 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році. Відтак, річну податкову декларацію про доходи за минулий рік за  оновленою формою зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2022 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких не сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір. Зокрема,  подати декларацію про майновий стан і доходи повинні громадяни, які протягом 2021 року отримували:

15:52 14.01.2022

У Золочівській райдержадміністрації відбулися святкові віншування зі святом Василя та Старим Новим роком

Сьогодні, 14 січня, з щирими Різдвяними вітаннями до райдержадміністрації завітала багатодітна сім'я - дитячого будинку сімейного типу сім'ї Ольги та Дмитра Анісімових та вокальний ансамбль «Колорит».

12:55 14.01.2022

Державні гарантії для тих, хто скористається податковою амністією

Золочівська  ДПІ  нагадує,  що кампанія одноразового добровільного декларування активів триватиме до 1 вересня 2022 року, під час якої громадяни мають можливість добровільно задекларувати активи, з яких раніше не були сплачені податки.

09:18 13.01.2022

Проведено засідання Міжвідомчої робочої групи щодо роз’яснення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту

Сьогодні, 12 січня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Богдана Гринишина відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи щодо проведення систематичної роз’яснювальної роботи про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Золочівського району. До її складу увійшли представники виконавчої влади, правоохоронних органів та громадських організацій.

17:05 12.01.2022

Змінено окремі рахунки для зарахування надходжень до бюджету

Головне управління  ДПС  у  Львівській області повідомляє, з 01.01.2022 змінено рахунки за платежами, що справляються до загального фонду державного бюджету та які відповідно до постанови КМ України від 16.02.2011 № 106 контролюються органами ДПС.

12:10 12.01.2022

У Золочеві привітали переможців олімпіад та їхніх учителів

Сьогодні, 11 січня, у сесійному залі адмінбудинку, за участі голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича, начальника відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту раи?держадміністраціі? Володимира Бартошика, директорів шкіл, вчителів та громадськості відбулося нагородження учнів та їх наставників, що гідно представили заклади освіти на учнівських олімпіадах із 17 навчальних предметів. В олімпіадах брали участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Золочівщини.

15:09 11.01.2022