Відбулася нарада щодо організації територіальної оборони

Сьогодні, 27 січня, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, провів важливу нараду щодо створення сил територіальної оборони у Золочівському районі. В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин, заступник голови райдержадміністрації Віктор Олійник, керівники відділів райдержадміністації та представники Збройних Сил України.

16:34 27.01.2022

27 січня в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

01 листопада 2005 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № 60/7 «Пам’ять про Голокост», що проголосила 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту, в якій зазначено, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…», та закликала держави-члени зробити все можливе, щоб наступні покоління зберегли пам’ять про цю жахливу трагедію людства та запобігти в майбутньому актам геноциду.

13:10 27.01.2022

Легальна заробітна плата – соціальний захист кожного

Актуальною темою сьогодення залишається проблема виплати заробітної плати у "конвертах", реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та фізичні особи-підприємці повинні дотримуватись чинного трудового законодавства та нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків.

10:59 27.01.2022

Кібергігієна і відповідальність за порушення у кіберсфері

Сучасні інформаційні технології створюють багато переваг і можливостей, розширюють напрямки використання інноваційних підходів у соціальній сфері, державному управлінні та у бізнесових процесах. Однак зворотна сторона цієї медалі – додаткові можливості з’являються й у шахраїв, хакерів та мисливців за персональними даними.

13:54 26.01.2022

Податкова амністія: податковими органами не проводяться документальні перевірки щодо одноразових (спеціальних) добровільних декларацій

Золочівська   ДПІ  нагадує, що  до 1 вересня 2022 року триває одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

13:26 26.01.2022

Посилено карантинні обмеження: рішення обласної комісії ТЕБ і НС

З метою запобігання розповсюдження на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, члени обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) вирішили посилити карантинні обмеження в області.

20:05 25.01.2022