ЗАЯВА СБУ ЩОДО ПРОЯВІВ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше, як чергова потужна хвиля гібридної війни.

10:00 14.02.2022

Захистіть дитину від невиліковного паралічу, спричиненого поліомієлітом!

В Україні  зареєстровані вже 2 випадки паралічу, спричиненого поліомієлітом. Вірус поліо також виявили у 19 контактних дітей на Рівненщині й Закарпатті, які не мали клінічних проявів хвороби.

12:28 11.02.2022

Zoom-нарада з головами територіальних громад щодо посилення вакцинації проти Covid-19

Сьогодні, 11 лютого, голова райдержадміністрації Василь Маркевич спільно з заступником голови райдержадміністрації Віктором Олійником та начальником відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту райдержадміністрації Володимиром Бартошиком провели zoom-нараду з головами територіальних громад Золочівського району щодо збільшення обсягів вакцинації населення проти Covid-19.

11:55 11.02.2022

Реалізація програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво"

У 2021 році на Львівщині зреалізовано 28 об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво». Програма втілюється в життя і на теренах Золочівського району.

11:32 11.02.2022

СБУ викрила на Львівщині посадовця на привласненні 1.5 млн грн під час реконструкції моста

У ході виконання комплексних заходів щодо протидії системним загрозам управлінню державою, Служба безпеки України викрила керівника одного з львівських підприємств. Зловмисник незаконно заволодів 1.5 млн грн, виділених на реконструкцію підвісного моста у Червонограді.

11:45 10.02.2022

Золочівською райдержадміністрацією організовано вакцинацію особового складу територіальної оборони Золочівського району

Сьогодні, 9 лютого, за дорученням голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича, його заступником Богданом Гринишином спільно з керівництвом центральної амбулаторії КНП "Золочівської ЦРЛ", організовано вакцинацію особового складу територіальної оборони Золочівського району з виїздом по місцю дислокації військовослужбовців.

16:12 09.02.2022