Новини

Служба безпеки України викрила масштабне забруднення земель на Львівщині: екології завдано збитків на 67,5 млн грн

Служба безпеки України викрила приватного підприємця на масштабному забрудненню земель курортного міста Трускавець, що на Львівщині. Екології регіону завдано збитків на 67,5 млн грн.

14:40 21.01.2022

Кампанія одноразового декларування:  щодо підтвердження активів, що розміщені за межами території України

Кампанія одноразового декларування: щодо підтвердження активів, що розміщені за межами території України

Золочівська ДПІ нагадує,  що відповідно до п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу декларант, який має намір скористатися одноразовим декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, протягом визначеного підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування має право добровільно подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію через Електронний кабінет платника.

09:12 20.01.2022

ДПС у смартфоні: зручний формат спілкування

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що окрім вебпорталу та Електронного кабінету інформацію з податкових питань можна отримувати у соціальній мережі Facebook, Youtube та  telegram-каналі.

09:07 20.01.2022

Щедрий вечір у дитячому будинку «Рідний дім»

З Святою колядою та запашними пампушками сьогодні, 18 січня, до дитячого будинку «Рідний дім», що знаходиться у селі Сасів, завітав заступник начальника служби у справах дітей Золочівської райдержадміністрації Олександр Суддя.

20:15 18.01.2022

Про особливості застосування РРО/ПРРО при здійсненні окремих операцій

Золочівська   ДПІ   повідомляє, з 01.01.2022 року застосування РРО та/або ПРРО є обов’язковим для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку ІІ-ІІІ групи при продажу товарів, робіт, послуг, у разі здійснення ними розрахункових операцій у розумінні Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

09:56 18.01.2022

Програма пільгового  молодіжного кредитування під 3%

Програма пільгового молодіжного кредитування під 3%

Львівське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» роз’яснює все про отримання кредиту: нормативні акти, умови, терміни, платежі, перелік документів необхідних для реєстрації.

17:29 17.01.2022