Архівний відділ

У зв’язку з проведенням децентралізації влади в Україні і об’єднанням Буського,  Бродівського та Золочівського районів, які увійшли до складу Золочівського району, архівний відділ Золочівської райдержадміністрації працює в місті Золочеві, а також працюють віддалені робочі місця архівного відділу Золочівської райдержадміністрації в місті Буську і в місті Броди.

Начальник відділу
Бойко Любов Романівна

Архівний відділ Золочівської райдержадміністрації знаходиться за адресою: вул. Шашкевича, 11, м. Золочів Львівської області, тел. (03-265) 4-24-73.

Головний спеціаліст

Цьокан Галина Іванівна

Архівний відділ Золочівської райдержадміністрації знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 5, м. Буськ Львівської області, тел. (03-264) 2-17-54.

Головний спеціаліст

Сидорчук Леся Петрівна

Архівний відділ Золочівської райдержадміністрації знаходиться за адресою: вул. Замкова, 1, м. Броди Львівської області, тел. (03-266) 4-32-04.

Положення про архівний відділ Золочівської районної державної адміністрації