Новини

Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з днем державної виконавчої служби!

Шановні працівники державної виконавчої служби! Щиро вітаю Вас із професійним святом! Виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті країни у питаннях забезпечення виконання рішень судів. Ваша щоденна кропітка праця захищає конституційні права та свободи громадян. Тому, щиро зичу, що б Ваші професійні зусилля завжди були винагороджені довірою і повагою громадян, впевненістю у справедливому захисті їх конституційних прав. Хай цей святковий день принесе вам чудовий настрій, подарує оптимізм та гордість за Вашу професію. Бажаю вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту Вашим родинам!

14:20 17.12.2021

Відбулася ZOOM-конференція з головами територіальних громад

Сьгодні, 16 грудня, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Бачинський спільно з представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій району взяв участь у ZOOM-конференції з головами територіальних громад, щодо створення та функціонування в 2022 році місцевої чи добровільної пожежної охорони в населених пунктах Золочівського району.

17:00 16.12.2021

У Підкамінській громаді реалізовано проєкт капітального ремонту приміщень підтриманого проживання

Сьогодні, 16 грудня, заступник голови райдержадміністрації Віктор Олійник побував на урочистому освяченні та відкритті приміщення підтриманого проживання Підкамінського психоневрологічного інтернату.

16:39 16.12.2021

З 1 січня 2022 року застосування РРО та/або ПРРО платниками єдиного податку II - IV груп є обов’язковим

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що з 1 січня 2022 року значно розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), які мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі - ПРРО).

17:08 15.12.2021

Хто із співвласників є декларантом об’єкта житлової нерухомості, який належить декільком фізичним особам на праві спільної сумісної власності без поділу на частки, а загальна площа такого об’єкта перевищує площу активів, що не декларуються?

Згідно з п.п. «б» п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути нерухоме майно (земельні ділянки, об’єкти житлової і нежитлової нерухомості), що належить декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходиться (зареєстроване, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

17:07 15.12.2021

У місті Золочеві відбулося підписання угоди про шефські зв’язки та співробітництво

Сьогодні, 14 грудня, з метою подальшого зміцнення довготривалої та плідної взаємодії відбулося підписання трьохсторонньої Угоди про шефство і співробітництво між Золочівською райдержадміністрацією, Золочівською міською радою та Навчальним центром Національної Гвардії України імені Василя Вишиваного. Зі сторони РДА угоду підписав голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич.

17:27 14.12.2021

Звернення голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні виповнюється 35 років з того дня, коли було офіційно завершено будівництво саркофага над зруйнованим в результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

17:20 14.12.2021

Який термін сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування у разі подання одноразової декларації?

Сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

11:22 14.12.2021