Новини

Налагодження співпраці з громадськими організаціями, що опікуються воїнами АТО/ООС та їхніми родинами

Сьогодні голова золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів зустріч з керівником ГО «Бродівська районна спілка родин АТО» Ігорем Гордієм та його заступником Володимиром Бойком

14:03 03.12.2021

Звернення голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з нагоди Міжнародного дня  людей з обмеженими можливостями

Звернення голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

3 грудня Україна, як і весь світ відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

10:51 03.12.2021

У Бродівській міській раді відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітньої плати та зайнятості населення

В засіданні робочої групи взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Степан Бачинський, т.в.о начальника фінансового управління Золочівської райдержадміністрації Марія Вовнянко, т.в.о. начальник паливно-енергетичного комплексу, економічного розвитку та сільського господарства Марія Ференц, керівництво та представники Бродівської територіальної громади.

15:46 02.12.2021

Відбулось засідання регіональної комісії з інвентаризації водних та лісових ресурсів, а також об'єктів державної та комунальної власності при Львівській ОДА

Робота комісії відбувалась під керівництвом заступника голови Львівської облжержадміністрації Юрія Бучка, а також за участі директорів відповідних департаментів Львівської ОДА, керівництва та представників районних адміністрацій області.

14:48 02.12.2021

Робота закладів  громадського харчування  під час карантину

Робота закладів громадського харчування під час карантину

Звертаємось до власників та керівників закладів ресторанного бізнесу з вимогою  неухильного  дотримання карантинних вимог при організації  Різдвяних  та Новорічних святкувань. Незважаючи на  «колір» зони карантину, при  організації роботи на підприємствах громадського харчування, необхідно  дотримуватись маскового режиму, вимог дистанціювання та дезінфекції  поверхонь, передбачених рекомендаціями у  зв'язку   з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID- 19).

14:31 02.12.2021

Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з 30-ою річницею Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності України!

01 грудня 1991 року відбулася доленосна подія – Всеукраїнський референдум щодо проголошення незалежності нашої держави. Це був крок всенародного волевиявлення, закріплений Актом проголошення незалежності України.

09:47 01.12.2021