Дата: 01.01.2024 11:37

Сьогодні, 1 січня, розпочалася 677 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Чотири рази сирени сповіщали про повітряну тривогу. За повідомленням начальника Львівської ОВА Максима Козицького цієї ночі, у період з 4 по 6 ранку, Львівську область атакували 4 ворожі ударні безпілотники типу «шахед». Усі чотири дрони ПвК «Захід» та мобільні вогневі групи знищили. Загалом у новорічну ніч наші захисники неба у різних областях України ліквідували 87 із 90 ворожих безпілотників.

Унаслідок влучання уламків БпЛА виникла пожежа у музеї генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича на вулиці Білогорща у Львові. Травмованих та загиблих немає. Будівля зруйнована повністю.

Також через падіння уламків «шахеда» у Дублянах зруйновані дах на площі 600 м2 та перекриття на площі 120 м2, знищені 5 вікон у будинку, де розміщений факультет землевпорядкування і туризму Львівського національного університету Природокористування. Була пожежа. Її оперативно загасили. Без постраждалих. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.

Сьогодні о 11:20 год. сирени знову сповістили про повітряну тривогу. Залишайтеся в укриттях до відміни небезпеки!

• На Золочівщині відновлюють роботу Пункти Незламності.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 32 звернення, 4 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 36 адміністративних матеріалів.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 1 січня ввечері очікуються пориви західного вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).