Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за 2023 рік

Дата: 29.12.2023 21:05

Від початку 2023 року ККЦ було надано 4965 послуг, з них:

• 85 юридичних послуг;
  • 1394 психологічних послуг;
  • 2284 гуманітарних послуг;
  • 692 фінансових послуги.

У сфері надання психологічної допомог центр активно працює психолог Офісу підтримки, а також співпрацює з БО «Мальтійська служба допомоги України»,БО «Регіон карпат NEEKA», «Карітас Золочів» та ГО «Людина у Біді». Дані організації проводять щотижневі виїзди у колективні центри поселення Золочівського р-н., а також проводять індивідуальні консультації у Консультативно-координаційному центрі.

Безкоштовні юридичні консультації регулярно проводять спеціалісти таких організацій: «Данська рада у справах біженців», «Право на захист» та «Норвезька рада у справах біженців».

Гуманітарні потреби ВПО забезпечували такі організації як: «Solidarites international» (видача продуктових наборів особам із числа ВПО, що проживають у приватному секторі), «Норвезька рада у справах біженців» (видача гігієнічних наборів у колективних центрах поселення), «Карітас Львів» УГКЦ (видача підгузки та продуктові набори), «Єзуїтська служба у справах біженців» (видача гігієни), Золочівська РО «Товариство Червоного Хреста» (видача продуктових та гігієнічних наборів). Налагоджена активна співпраця із БФ «NEEKA», «ACTED» та «Право на захист» щодо гуманітарної допомоги особам із числа ВПО.

Налагоджено співпрацю з БФ «Горіховий дім», БФ «СОС Дитяче містечко Україна», БФ «Маленькі перемоги»

Також у Золочівському районі виїзди проводили мобільні групи для реєстрації на цільову фінансову допомогу від організацій: «Solidarites Internazional», «Угорська екуменічна служба», «Право на захист».

Організації активно допомагають місцям тимчасового проживання.