Дата: 29.12.2023 14:11

Сьогодні, 28 грудня, розпочалася 673 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Двічі сирени сповіщали про повітряну тривогу. За інформацією начальника Львівської ОВА Максима Козицького з 03:00 до 09:30 29 грудня poсiяни атакували Львівську область 15 ракетами та 14 БпЛА:

Уночі Львівщину атакували 14 безпілотниками типу «шахед». 8 з них воїни ПвК «Захід» збили. Зокрема над збиттям працювали мобільні вогневі групи. В одному з підприємств у Львові, де було влучання, зафіксували часткове руйнування адмінбудівлі та виробничих цехів. Обійшлося без жертв та постраждалих.

Уранці нашу область атакували 15 ракет. 10 з них Сили ППО знищили.

Унаслідок влучання ракети у багатоповерхівку на вулиці Хоткевича у Львові загинув 44-річний чоловік. Вічна пам’ять, співчуття рідним!

17 осіб, зокрема одна дитина, постраждали. Пʼятьох людей госпіталізували. Більшість потерпілих отримали поранення через осколки вікон, які вибило вибуховою хвилею.

7 житлових будинків зазнали значних руйнувань, ще 11 – пошкоджені меншою мірою. Також постраждали два ліцеї і дитсадок.

Профільні служби задіяні до розбору завалів, забезпечення порядку та пошуку можливих інших постраждалих. Дякую за оперативність! Також дякую місцевим жителям, які допомагають службам і потерпілим. Вдячність волонтерським і благодійним організаціям, які також зараз працюють на місці, щоб підтримати людей всім необхідним.

Також є ракетні влучання в один із інфраструктурних обʼєктів у Дрогобицькому районі. Попередньо без жертв.

У Стрийському та Львівському районах уламки ракет впали в полі.

• На Золочівщині відновлюють роботу Пункти Незламності.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 30 звернень, 3 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 53 адміністративних матеріали.
  • Відбувся робочий візит в навчальний заклад м.Золочева ЗЗСО I-III ст.№2 імені М. Шашкевича.
  • Телерадіокомпанія «Броди» стала переможцем конкурсу Національної ради з питань телебачення та радіомовлення на право мовити у мережі цифрового телебачення Т2.
  • Бродівська міська рада підсилює ЗСУ: Бродівським військовим частинам передано технічні засоби для ефективнішої боротьби з ворогом.
  • Народний театральний колектив «Свічадо» Буського міського Народного дому під час Різдвяних свят з вертепом та колядками зібрав на потреби ЗСУ більше 24 тис. грн.
  • Представники Буської громади відвідали військовослужбовців в госпіталі, які проходять лікування чи реабілітацію та передали 80 пакунків з солодощами.
  • У Золочівській громаді відкрили ще один дошкільний підрозділ.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 29 грудня вранці на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).