Підсумки виконання місцевих бюджетів Золочівського району за 2023 рік

Дата: 02.01.2024 15:59

Фінансове управління Золочівської РВА інформує про підсумки виконання місцевих бюджетів Золочівського району за 2023 рік.

Дійшов до фінішу важкий 2023 рік. Військова агресія росії проти України не тільки скалічила життя мільйонів українців, але й зруйнувала економіку нашої країни. Але органи місцевого самоврядування показали, що можуть гідно протистояти викликам сьогодення.

Так за оперативними даними у 2023 році до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло податків і зборів в сумі 1080,6 млн. грн., в тому числі по:

Бродівській міській раді – 362,7 млн.грн. (95,4% до затверджених уточнених показників),

Золочівській міській раді – 363,9 млн.грн. (96,6%),

Буській міській раді – 172,8 млн.грн. (101,2%),

Красненській селищній раді – 78,0 млн.грн. (113,3%),

Поморянській селищній раді – 38,4 млн.грн. (145,3%),

Підкамінській селищній раді – 33,6 млн.грн. (103,4%),

Заболотцівській сільській раді – 31,2 млн.грн. (119,9 %).

На жаль не всіма громадами виконано планові показники виконання плану по доходах за 2023 рік. Невиконання цими територіальними громадами уточнених річних призначень (Бродівська та Золочівська міські ради) склалося за рахунок переспрямування в Державний бюджет військового ПДФО. Інші територіальні громади з поставленими завданнями справились.

Майже у всіх територіальних громадах наявний позитивний темп росту фактичних надходжень в порівнянні з відповідним періодом минулого року, тобто забезпечено приріст доходів.

Не дивлячись на переспрямування ПДФО в Державний бюджет, все ж доходи в цілому по району зросли на 34,2 млн.грн. або ж на 3,2%.