Новини

На Золочівщині в рамках проєкту Президента України «Велика Реставрація» продовжуться роботи з реставрації об’єктів культурної спадщини

Сьогодні з робочим візитом голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич відвідав та ознайомився з ходом робіт з реставрації , замкового комплексу в Підгірцях – Костел св. Йосифа та замкового комплексу в Олеську – Монастир Капуцинів з келіями.

17:02 30.11.2021

В Золочівському районі відбувся етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

За інформацією начальника відділу освіти, охорони здоров'я, культури та спорту Золочівської райдержадміністрації Володимира Бартошика - 27-28 листопада у Буському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Буської міської ради та у Буському закладі загальної середньої освіти - Гімназії імені Євгена Петрушевича при Львівському національному університеті імені Івана Франка Буської міської ради відбувся другий етап II-го туру Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.

20:22 29.11.2021

У Золочеві вшанували пам’ять жертв Голодомору

Однією з найтрагічніших сторінок української історії ХХ століття були голодомори. Їх було три: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, найстрашнішим був голод 1932-1933 років - «штучно» створений сталінським тоталітарним режимом та в усьому світі визнається як Геноцид українського народу. Терор голодом тривав в Україні протягом 22-х місяців та забрав життя майже 4 мільйонів невинних людей.

19:10 27.11.2021

При Львівській обласній державній адміністрації діє регіональний штаб з вирішення проблемних питань у сферах земельних відносин та агропромислового комплексу у Львівській області

Повідомляємо, що при Львівській обласній державній адміністрації діє регіональний штаб з вирішення проблемних питань у сферах земельних відносин та агропромислового комплексу у Львівській області (надалі – регіональний штаб), що створений розпорядженням голови облдержадміністрації від 02.11.2021 № 1061/0/5-21.

20:06 23.11.2021

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – головне завдання сьогодення

Питання легалізації праці було і залишається надзвичайно актуальним. Як свідчить практика, багато роботодавців малого та середнього бізнесу не укладають трудові договори з найманими працівниками з метою мінімізації витрат та отримання максимального прибутку. Виплачуючи заробітну плату неофіційно в «конвертах», роботодавець позбавляє свого працівника права на основну та додаткову відпустки, на оплату лікарняного, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, на допомогу по безробіттю, на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та на пенсійне забезпечення. Погоджуючись на «тіньову» зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики, пов’язані з захистом трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.

17:38 23.11.2021

Використовуєте єдиний рахунок для сплати податків

Порядок функціонування єдиного рахунка затверджено постановою КМУ від 29.04.2020 р. №321. За бажанням платник податків може використовувати такий рахунок для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (єдиний внесок) та інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на ДПС, заборгованості з інших платежів. Для цього необхідно подати повідомлення про використання єдиного рахунку в електронній формі через «Електронний кабінет».

17:01 23.11.2021

Кампанія добровільного декларування:  задекларовано активи вартістю 157,2 млн гривень

Кампанія добровільного декларування: задекларовано активи вартістю 157,2 млн гривень

З початку кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування громадянами України задекларовано активів загальною вартістю  157,2 млн гривень. Загальна сума задекларованого збору склала 7,3 млн грн., сплачено станом на 17.11.2021 -  6,7 млн гривень.

16:47 23.11.2021

Про необхідність громадянам інформувати податкову службу про зміни реєстраційних даних

Золочівська ДПІ нагадує, що фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до Облікової картки або Повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою №5ДР  або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта за формою № 5ДРП.

16:46 23.11.2021