Дата: 28.12.2023 10:48

Сьогодні, 28 грудня, розпочалася 673 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Двічі сирени повідомляли про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. На Золочівщині все спокійно. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • На Золочівщині відновлюють роботу Пункти Незламності.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 33 звернення, 1 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 54 адміністративних матеріали.
  • Очільник Золочівщини Василь Маркевич відвідав відреставровану дерев’яну церкву у селі Заболотці.
  • Відбулось чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини.
  • В селі Піски Бродівської громади аварійний ФАП замінили модульним будинком.
  • Працівники Центру культури і дозвілля Красненської громади під час різдвяних колядок зібрали понад 17 тис.грн. на потреби ЗСУ.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 28 грудня вранці на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).