У Золочеві відбувся благодійний боксерський турнір пам’яті загиблих воїнів

Дата: 24.12.2023 14:00

Метою турніру було проведення збору коштів для потреб ЗСУ. Участь у змаганнях, що проходили цими вихідними, взяли майже 60 боксерів з Львівської та Хмельницької областей. Львівщину представляли спортсмени Золочева, Львова, Самбора, Нового Роздолу та Борислава.

Глядачі мали змогу переглянути цікаві поєдинки у різних вікових та вагових категоріях, в яких брали участь переможці та призери чемпіонатів Львівської області, України та Європи. Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Андрій Амізян.

Як повідомив заступник начальника відділу освіти, охорони здоров'я та спорту Золочівської райдержадміністрації Андрій Стельмах турнір відбувся за сприяння Золочівської РВА. Організатори турніру ГО "Шанувальників боксу Золочівщини» та Олександр Колєсніков підготували для учасників кубки, медалі, цінні подарунки та грошові винагороди.

В статті використано матеріали Львівської обласної федерації боксу