Новини

Золочівська райдержадміністрація та ГО "Спілка автомобілістів Львівщини" підписали меморандум про співробітництво та взаємодію

30 жовтня 2021 року між Золочівською райдержадміністрацією та ГО «Спілка автомобілістів Львівщини» було підписано Меморандум про співробітництво та взаємодію.

17:13 01.11.2021

Відбулася нарада щодо забезпечення постачання природного газу в установах та організаціях бюджетної сфери Золочівського району

Сьогодні, 28 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Маркевича та керівника департаменту цивільного захисту Ігоря Туза відбулася нарада за участю начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Степана Коропецького, керівництва територіальних громад.

15:13 28.10.2021

Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 28 жовтня, відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під головуванням голови райдержадміністрації Василя Маркевича, за участю правоохоронних органів, районних служб та відповідних відділів Золочівської райдержадміністрації.

12:23 28.10.2021

В Україні набув чинності Порядок випалювання сухої рослинності або її залишків

Набув чинності Порядок випалювання сухої рослинності або її залишків. Мін’юст зареєстрував відповідний наказ Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського.

09:34 28.10.2021

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ БЕЗ ЧЕРГ ТА ЗАЙВИХ ВИТРАТ

Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує зручний оперативний спосіб подачі пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі - ТЗР) онлайн.    Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує:

16:20 27.10.2021

Львівщина входить у «червону» зону карантину

На території Львівщини з 00 год. 00 хв. 30 жовтня встановили червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) 27 жовтня.

11:27 27.10.2021