Фінансове управління Золочівської РВА інформує про підсумки виконання місцевих бюджетів Золочівського району за 11 місяців 2023 року

Дата: 04.12.2023 12:25

За оперативними даними у січні – листопаді 2023 року до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло податків і зборів 991,0 млн. грн., в тому числі по:

- Бродівській міській раді – 335,6 млн.грн. (96,3% до затверджених уточнених показників за звітний період),

- Золочівській міській раді – 337,6 млн.грн. (94,8%),

- Буській міській раді – 155,8 млн.грн. (101,0%),

- Красненській селищній раді – 69,9 млн.грн. (109,2%),

- Поморянській селищній раді – 36,2 млн.грн. (147,7%),

- Підкамінській селищній раді – 29,5 млн.грн. (108,1%),

- Заболотцівській сільській раді – 26,4 млн.грн. (110,9 %).

На жаль не всіма громадами виконано планові показники виконання плану по доходах за 11 місяців 2024 року та річних призначень (91,7%). Невиконання цими територіальними громадами уточнених річних призначень (Бродівська міська рада – 88,3%, Золочівська міська рада – 89,7%) та призначень на 11 місяців поточного року склалося за рахунок переспрямування в Державний бюджет військового ПДФО. Інші територіальні громади з поставленими завданнями справились, а саме Підкамінська селищна рада уточнені річні призначення виконали на 99,3%, Буська міська рада – 92,2%, а такі територіальні громади як Поморянська селищна рада на даний момент мають виконання уточнених річних призначень на 137,0%, Заболотцівська сільська рада та Красненська селищна рада по 101,6 %.

Майже у всіх територіальних громадах наявний позитивний темп росту фактичних надходжень в порівнянні з відповідним періодом минулого року, тобто забезпечено приріст доходів. Доходи в цілому по району зросли на 75,0 млн.грн. або ж на 8,2%.