«Нульове» декларування стартує з вересня 2021 року

Золочівська ДПІ ГУ ДПС у Львіській області  повідомляє, що 20 липня ц.р. офіційно опубліковано Закон України №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету». Цей Закон визначає особливості проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яке відбуватиметься з 1 вересня 2021 року по 1 вересня 2022 року.

10:04 04.08.2021

Комплексне вирішення проблематики ремонту доріг Золочівщини завдяки програмі Президента України «Велике будівництво»

Програма Президента України «Велике будівництво» охоплює величезний спектр суспільно важливих проблем в державі. Одним із пріоритетних напрямків програми є дорожнє будівництво та капітальний ремонт доріг. Завдяки тісній співпраці з керівництвом області, за сприяння очільника Львівщини Максима Козицького цей надважливий напрямок програми реалізовується й у нашому районі. На даний час тривають роботи по двох стратегічних напрямках, реалізація яких дасть змогу суттєво покращити транспортне сполучення найбільших населених пунктів Золочівщини з районним центром.

17:01 03.08.2021

На Золочівщині продовжують відновлювати транспортне сполучення

Сьогодні голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич проінспектував виконання ремонтних  робіт на ділянці автодороги Ясенів – Золочів. Розпочався ремонт в межах програми Президента України «Велике будівництво».

17:32 02.08.2021

Профілактика ГКІ та харчових отруєнь в закладах ресторанного бізнесу

Золочівське управління Головного Управління Держпродспоживслужби у Львівській області, з  метою вжиття відповідних заходів щодо збереження здоров’я людей та недопущення епідускладнень щодо гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь, недопущення виникнення випадків захворювання на ботулізм, керуючись Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя», «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», для стабільної санітарно-епідеміологічної ситуації в районі, скеровує рекомендації  яких необхідно дотримуватись  закладам громадського харчування :

17:31 02.08.2021

На Золочівщині відбулося духовно-мистецьке свято «Світло Маркіяна»

Традиційно, у першу неділю серпня, біля Пам’ятного Хреста, спорудженого у 1911 році, на Білій горі поблизу села Підлисся Золочівського району відбулося духовно-мистецьке свято «Світло Маркіяна». Тисячі людей прийшли віддати честь і шану Будителю Галичини – отцю Маркіяну Шашкевичу.

09:36 02.08.2021

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ: ЦЕ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ З КОЖНИМ!

2013 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила  30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину.

11:31 29.07.2021

Сьогодні виповнюється 156 років з дня народження Митрополита Андрея Шептицького

Андрей Шептицький народився 29 липня 1865 року у селі Прилбичі Яворівського району на Львівщині. Походив зі стародавнього знатного українського роду, який у XIX столітті зазнав полонізації, члени родини стали франкомовними римо-католиками.

11:01 29.07.2021