Особовий склад військової частини А2562 привітали з Днем захисника України

День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці – це свято кожного, хто захищає сьогодні нашу країну, свято єдності всього народу. Тому з цієї нагоди сьогодні, 13 жовтня, у військовій частині А2562, у м. Золочів відбулися урочистості.

20:49 13.10.2021

На площі Незалежності відбулися заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України

Сьогодні, 13 жовтня, на площі «Незалежності» у місті Золочеві відбулися заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України, в яких взяв участь голова райдержадміністрації Василь Маркевич, представники влади, органів місцевого самоврядування, духовенство, військовослужбовці, громадськість міста та району.

15:23 13.10.2021

«Вдома класно!»: перед матчем національної збірної України з футболуна «Арені Львів» презентували промоційне відео Львівщини (+ВІДЕО)

Промоційне відео Львівщини «Вдома класно!» презентували 12 жовтня на стадіоні «Арена Львів» перед початком відбіркового матчу Чемпіонату світу з футболу – 2022 між національними збірними України та Боснії і Герцеговини.

15:17 13.10.2021

Військовослужбовці військової частини А2562 отримали службові квартири

13 жовтня, напередодні великого християнського свята Покрови та Дня захисника та захисниць України, у Золочеві відбулося урочисте вручення військовослужбовцям військової частини А2562 та членам їх сімей оглядових ордерів та ключів від службових квартир у новому будинку ЖК «Мрія».

11:47 13.10.2021

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич привітав військовослужбовців НЦНГУ ім. В.Вишиваного з Днем захисників та захисниць України!

14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, відзначається День захисників та захисниць України. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави на різних етапах її становлення, свято сучасних Героїв України, які відстоюють незалежність та цілісність нашої держави.

11:00 13.10.2021

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів зустріч з деканом Золочівського УГКЦ о. Михайлом Сукмановським

Сьогодні, 12 жовтня, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів зустріч з деканом Золочівського УГКЦ, президентом Благодійного фонду «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» о. Михайлом Сукмановським та головою асоціації українців в Люксембурзі, першого в Україні гуманітарного проекту «Педагогічна ферма для людей з особливими потребами», на меті якої є навчання, соціалізація і здобуття професій для людей з особливими потребами Миколою Жаровим.

21:03 12.10.2021

«Велика Реставрація» Підгорецького замку!

Сьогодні, 12 жовтня, голова райдержадміністрації Василь Маркевич та заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин з робочим візитом відвідали територію замкового комплексу в с.Підгірці Золочівського району.

17:30 12.10.2021

Золочівщина долучиться до озеленення планети в рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet»

Сьогодні, 12 жовтня 2021 року, у Золочівській райдержадміністрації підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Золочівською райдержадміністрацією та ГО «Добро.Дій».

17:01 12.10.2021