09:42 14.10.2021
Новини
Дорогі земляки! Шановні захисники і захисниці Вітчизни!
Особовий склад військової частини А2562 привітали з Днем захисника України
День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці – це свято кожного, хто захищає сьогодні нашу країну, свято єдності всього народу. Тому з цієї нагоди сьогодні, 13 жовтня, у військовій частині А2562, у м. Золочів відбулися урочистості.20:49 13.10.2021
На площі Незалежності відбулися заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України
Сьогодні, 13 жовтня, на площі «Незалежності» у місті Золочеві відбулися заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України, в яких взяв участь голова райдержадміністрації Василь Маркевич, представники влади, органів місцевого самоврядування, духовенство, військовослужбовці, громадськість міста та району.15:23 13.10.2021
Промоційне відео Львівщини «Вдома класно!» презентували 12 жовтня на стадіоні «Арена Львів» перед початком відбіркового матчу Чемпіонату світу з футболу – 2022 між національними збірними України та Боснії і Герцеговини.
15:17 13.10.2021
Військовослужбовці військової частини А2562 отримали службові квартири
13 жовтня, напередодні великого християнського свята Покрови та Дня захисника та захисниць України, у Золочеві відбулося урочисте вручення військовослужбовцям військової частини А2562 та членам їх сімей оглядових ордерів та ключів від службових квартир у новому будинку ЖК «Мрія».11:47 13.10.2021
14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, відзначається День захисників та захисниць України. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави на різних етапах її становлення, свято сучасних Героїв України, які відстоюють незалежність та цілісність нашої держави.
11:00 13.10.2021
Сьогодні, 12 жовтня, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів зустріч з деканом Золочівського УГКЦ, президентом Благодійного фонду «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» о. Михайлом Сукмановським та головою асоціації українців в Люксембурзі, першого в Україні гуманітарного проекту «Педагогічна ферма для людей з особливими потребами», на меті якої є навчання, соціалізація і здобуття професій для людей з особливими потребами Миколою Жаровим.
21:03 12.10.2021
«Велика Реставрація» Підгорецького замку!
Сьогодні, 12 жовтня, голова райдержадміністрації Василь Маркевич та заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин з робочим візитом відвідали територію замкового комплексу в с.Підгірці Золочівського району.17:30 12.10.2021
Сьогодні, 12 жовтня 2021 року, у Золочівській райдержадміністрації підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Золочівською райдержадміністрацією та ГО «Добро.Дій».
17:01 12.10.2021