Верховна Рада посилила відповідальність за домашнє насильство

1 липня 2021 року Верховна Рада ухвалила Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі» (реєстр. № 3908-1).

15:41 02.07.2021

Завдав екологічних збитків на понад 3 млн грн: за матеріалами СБУ судитимуть керівника комунального підприємства

У Дрогобичі за матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру керівнику комунального підприємства. Неналежне виконання посадових обов’язків посадовця спричинило екологічну небезпеку в регіоні та завдало екологічних збитків державі на понад 3 млн грн.

18:45 01.07.2021

Україна відкрила ринок землі: мораторій на продаж скасований

Від сьогодні 1 липня набуває чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». Він скасовує дію мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

15:27 01.07.2021

29-у річницю створення святкує Навчальний центр імені Василя Вишиваного Національної гвардії України

1 липня голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич та керівник апарату Галина Семчишин побували на урочистостях в Золочівському палаці культури імені Ігоря Білозіра з нагоди святкування 29-ї річниці Дня створення Навчального центру імені Василя Вишиваного Національної гвардії України.

13:12 01.07.2021

Нарада з представниками Жуличівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Сьогодні, 1липня 2021 року,  було проведено нараду за участю заступника голови Золочівської райдержадміністрації Богдана Гринишина та начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Володимира Бартошика з представниками педагогічного колективу та батьків учнів Жуличівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

12:43 01.07.2021

#СБУ викрила розкрадання з Держфонду регіонального розвитку на Львівщині

Служба безпеки України викрила протиправне заволодіння коштами Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. Директор одного з підприємств налагодив злочинну схему під час виконання будівельних робіт. За попередніми оцінками, збитки держбюджету складають понад 250 тис. грн.

10:10 01.07.2021