При Золочівській районній державній адміністрації створено  Громадську раду

При Золочівській районній державній адміністрації створено Громадську раду

Сьогодні, 10 вересня, в сесійному залі адмінбудинку в місті Золочеві відбулись установчі збори та перше засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації. Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич привітав учасників та побажав плідної праці у справі розбудови Золочівщини.

20:23 10.09.2021

Відбудеться проведення Всесвітнього дня чистоти на Золочівщині

Золочівська райдержадміністрація повідомляє, що цього року 18 вересня об 10:00 год. з метою поліпшення екологічної ситуації в Україні, розвитку волонтерського руху, розбудови екологічного сектору, розвитку місцевих громад, ГО «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s do it World» за підтримки міністерства та відомств, установ та організацій проводить щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зонах благоустрою територій - «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day».

12:37 10.09.2021

Контррозвідка #СБУ блокувала канал нелегального переправлення іноземців до країн ЄС

Контррозвідники СБУ спільно з працівниками ДМС України в рамках операції «Мігрант» на Львівщині виявили та затримали 24-х громадян Бразилії, які незаконно перебувають на території України та мали намір потрапити до країн ЄС.

11:13 10.09.2021

Що потрібно знати про електронні трудові книжки

Із 10 червня цього року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі». Законом передбачено, що відсутні відомості про трудову діяльність працівників Пенсійний фонд України вносить у Реєстр застрахованих осіб із паперових трудових книжок протягом п’яти років.

11:36 08.09.2021

Відбулася нарада щодо реалізації проєктів за рахунок бюджетних коштів різних рівнів.

Сьогодні, 7 вересня, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів нараду з головами територіальних громад, щодо реалізації проєктів за рахунок бюджетних коштів різних рівнів, а саме:

16:00 07.09.2021

Чи повинна подавати одноразову добровільну декларацію фізична особа, яка отримала у спадок (подарунок) рухоме або нерухоме майно від члена сім’ї першого або другого ступеня споріднення?

Порядок оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину чи дарунок нерухомого або рухомого майна визначено ст. 174 Податкового кодексу, відповідно до п.п. «а» п.п. 174.2.1 п. 174.2 якої за нульовою ставкою оподатковуються об'єкти спадщини, що успадковується членами сім'ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення.

17:21 03.09.2021

Нацбанком врегульовано порядок відкриття поточних рахунків із спеціальним режимом для одноразового добровільного декларування

Золочівська  ДПІ  повідомляє, що з 1 вересня 2021 року стартує одноразове добровільне декларування активів, з яких не були сплачені належним чином податки.

17:18 03.09.2021

Отримуйте послуги ЕДП за цифровими документами в Дії

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що з 25 серпня 2021 року Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі - Надавач) приєднався до застосунку «ДІЯ».

16:52 03.09.2021