Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: роз’яснення податківців

Золочівська ДПІ повідомляє, що з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року  в Україні триватиме одноразове добровільне декларування. Саме впродовж цього періоду громадяни зможуть подати добровільну декларацію до Державної податкової служби України.

13:54 26.08.2021

В районному центрі - місті Золочів - урочисто відзначили 30-ту річницю незалежності України

У Народному домі відбулись урочистості з нагоди 30-ї річниці незалежності України, в яких взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, керівники органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, громадськість міста та району.

21:28 24.08.2021

Дорогі краяни, шановна громадо Золочівщини!Від усього серця вітаю Вас з головним державним святом – 30-ю річницею Незалежності України!

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. Це не просто День народження держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.

12:40 24.08.2021

Голова Золочівської районної адміністрації Василь Маркевич вітає громаду Золочівщини з Днем Державного Прапора України!

Щиро вітаю Вас з національним святом – Днем Державного Прапора України! Для кожної країни прапор – символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. Скільки подвигів, боротьби, прагнень, мрій, відданості рідній землі та любові стоїть за цими двома кольорами. Синій і жовтий кольори - кольори синього неба і золотого хлібного лану. Ці кольори – наша гордість і повага до предків, які творили для нас історію незалежності країни. Це – нагадування про нашу відповідальність і обов’язок перед майбутніми поколіннями. Бажаю міцного здоров'я та злагоди, щастя і радості, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! А головне - мирного неба і процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України!

13:13 23.08.2021

Відбулась онлайн-нарада щодо підготовки до опалювального сезону

20 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Бачинський та начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Степан Коропецький спільно з керівниками підприємств теплокомуненерго прийняли участь в онлайн-нараді, щодо наступних питань: - технічна підготовка до запуску опалювального сезону; - укладення довгострокових контрактів з ТзОВ «Газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг»; - стану заборгованості теплопостачальних підприємства за спожитий природний газ з ресурсів НАК «Нафтогаз України» за прямими договорами; - стану затвердження тарифів на послуги з постачання теплової енергії на опалювальний період 2021/22 років.

18:47 20.08.2021

Толока до Дня Незалежності!

20 серпня, напередодні загальнодержавних свят - Дня Державного Прапора та Дня незалежності України - керівництво та працівники Золочівської райдержадміністрації провели прибирання та благоустрій прилеглої території адмінбудинку.

15:49 20.08.2021

Виробничий кооператив «Як Бджола» вакцинувався!

Сьогодні, 20 серпня, одним із керівників відомого в районі та поза його межами, виробничого кооперативу «Як Бджола» с. Боложинів, Золочівського району – Олегом Бачинським у співпраці з керівництвом та медичним персоналом КНП «Буська ЦРЛ» організовано та проведено виїзну вакцинацію від Сovid-19. Колектив кооперативу вакцинувався у місцевому фельдшерсько-акушерському пункті вакциною CoronaVac.

15:23 20.08.2021