До Податкової декларації з податку на прибуток внесено зміни

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що 17 серпня 2021 року набрав чинності наказ Мініну України від 04.06.2021 № 317, яким внесено зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом МФ України від 20.10.2015 № 897. Зокрема, декларацію доповнено новим рядком 7.1, а також внесено зміни до додатків ПН, РІ та АМ.

15:01 03.09.2021

Затверджено форму одноразової (спеціальної) добровільної декларації

Золочівська ДПІ повідомляє, що наказом Мінфіну України від 02.08.2021 №439  затверджено форми одноразової (спеціальної) добровільної декларації та Порядку її подання, який набуває чинності з 01 вересня п.р.

22:22 02.09.2021

До уваги платників!

03 вересня  2021 року з 10.00 до 11.00  в Золочівській  ДПІ  відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань  добровільного декларування доходів   громадян. На запитання платників відповідатиме начальник ДПІ Денис Роман  за телефоном: (265)71034.

22:03 02.09.2021

Як роботодавцю з'ясувати, є е-лікарняний первинним чи продовженням?

На відміну від допомог по вагітності та пологах, компенсації заробітку за час догляду за хворою дитиною та інших допомог, які фінансуються за кошти Фонду соціального страхування України з першого дня і до завершення тимчасової втрати працездатності, у випадку загальних захворювань або травм перші п’ять днів непрацездатності оплачуються за кошти роботодавця. А починаючи з шостого дня і до одужання – фінансуються ФССУ.

22:01 02.09.2021

Голова райдержадміністрації Василь Маркевич провів зустріч з голландськими представниками підприємства Коудайс Україна.

Сьогодні, 1 вересня, голова райдержадміністрації Василь Маркевич провів зустріч з голландськими представниками підприємства Коудайс Україна.

21:55 01.09.2021

1 вересня на святкову лінійку у Буський районний дитячий будинок змішаного типу «Добре серце» привітати вихованців з Днем знань завітала начальник служби у справах дітей Наталя Бучко

Наталя Бучко в своєму виступі побажала вихованцям дитячого будинку рости здоровими, досягати високих результатів у навчанні та бути активними у громадському житті.

14:49 01.09.2021

Заступник голови райдержадміністрації Віктор Олійник провів засідання комісії служби у справах дітей

Сьогодні, 31 серпня, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів засідання комісії служби у справах дітей. У роботі комісії взяли участь керівники районних служб та фахівці райдержадміністрації.

20:22 31.08.2021

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник взяв участь в установчих зборах засновників Громадської організації "Асоціації фермерів та приватних землевласників Золочівського району Львівської області".

Сьогодні, 31 серпня, у сесійній залі адмінбудинку в місті Золочів відбулися установчі збори засновників Громадської організації "Асоціації фермерів та приватних землевласників Золочівського району Львівської області", на яких був присутній заступник голови райдержадміністрації Віктор Олійник.

20:17 31.08.2021