Новини

В Золочеві відкрито оновлене відділення Головного управління Державної міграційної служби за адресою вулиця Лермонтова, 1.

Голова Золочівської районної державної адміністрації Василь Маркевич прийняв участь у відкритті оновленого відділення Головного управління Державної міграційної служби та побажав працівникам установи плідної праці в нових комфортних умовах, а отримувачам послуг – швидкого та якісного обслуговування.

20:11 31.08.2021

З 17 серпня діє оновлений Порядок нарахування та сплати ЄСВ за деякі категорії застрахованих осіб

Головне управління у Львівській області повідомляє, що постановою КМ України від 04.08.2021 №850 внесено зміни до Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб. А саме:

14:39 31.08.2021

Сьогодні ми вшановуємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сім років тому сталася трагедія, під час виходу з Іловайська українські бійці, були розстріляні фактично у притул російською армією, тоді загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

14:16 29.08.2021

У Золочеві вшанували пам‘ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Напередодні Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у м. Золочів, біля Пам’ятного Хреста «Борцям за волю України» відбулося вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

14:33 28.08.2021

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 27 серпня, заступником голови Золочівської райдержадміністрації Богданом Гринишином було проведено особистий прийом громадян. Під час зустрічі обговорювалися наступні проблемні питання:

19:40 27.08.2021

Як завантажити власний кваліфікований сертифікат відкритого ключа?

Користувачі мають можливість завантажити кваліфіковані сертифікати відкритих ключів на персональний комп’ютер з розділу «Пошук сертифікатів та СВС» офіційного інформаційного ресурсу Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (www.acskidd.gov.ua) через вкладку «Пошук сертифікатів» використовуючи поля «Код ЄДРПОУ»/«Реєстраційний номер облікової картки платника податків»/«УНЗР ІD картки». Сертифікати зазвичай зберігаються у каталозі «Завантаження» (англ. «Downloads», рос. «Загрузки») локального диску «С:» або для їх збереження можна обрати інший каталог зручний для користувача.

12:20 27.08.2021

До уваги платників!

27 серпня  2021 року з 10.00 до 11.00  в Золочівській  ДПІ  відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань  добровільного декларування доходів   громадян. На запитання платників відповідатиме  старший державний  інспектор  ДПІ  Лазорчик І.Т.  за телефоном: (265)71034.

20:22 26.08.2021

Розширено перелік операцій за рахунками фізичних осіб для одноразового (спеціального) добровільного декларування

Національний банк України повідомив про розширення переліку операцій за поточними рахунками фізичних осіб (резидентів та нерезидентів). Так, з 01 вересня 2021 року ці особи зможуть зараховувати кошти з поточних рахунків зі спеціальним режимом використання для одноразового (спеціального) добровільного декларування на поточні рахунки в іноземній та національній валюті.

18:32 26.08.2021