До уваги одержувачів житлової субсидії!

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

16:15 07.07.2021

Вакцинація працівників Золочівської райдержадміністрації

7 липня працівники Золочівської райдержадміністрації отримали ІІ дозу вакцини Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. Вакцинацію проводили в приміщенні центральної амбулаторії (актова зала) Золочівської ЦРЛ в місті Золочів.

14:40 07.07.2021

Розпочато ремонт дороги в селі Заводське на Золочівщині

Сьогодні заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин проінспектував виконання робіт по ремонту дороги в селі Заводське. Протяжність відрізка дороги понад 800 м, вартість робіт 2,8 млн. грн. Проектно-кошторисну документацію виготовлено Заводською сільською радою за ініціативою чинного заступника Буського міського голови Олега Коваля. Посильну допомогу надає місцевий фермер, депутат Буської міської ради Микола Бровко, зокрема організував підвіз 8 т води для технічних потреб та автонавантажувач для переміщення щебеново-піщаної суміші, яка використовується для влаштування основи асфальто-бетонного покриття.

17:19 06.07.2021

Сьогодні відкрили гінекологічне відділення ll черги Львівського обласного перинатального центру

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі завершили роботи з реконструкції другої черги гінекологічного корпусу «Б-3». Відтак сьогодні, 6 липня, відбулось урочисте відкриття.

14:42 06.07.2021

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів нараду

6 липня у сесійному залі Бродівської міської ради відбулася нарада під керівництвом заступника голови Золочівської райдержадміністрації Віктора Олійника та начальника відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Золочівської РДА Володимира Бартошика з виконавчим апаратом Бродівської міської ради, представниками закладів освіти, медицини та керівниками підприємств Бродівської громади з питань проведення вакцинації проти COVID19.

13:13 06.07.2021

Відзначення 125-ї річниці від дня народження Івана Тиктора

Сьогодні, 6 липня, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин разом з керівництвом Красненської селищної ради, духовенством та пластунами станиці Красне взяв участь у відзначенні 125-ї річниці від дня народження Івана Тиктора в смт Красне Золочівського району.

13:11 06.07.2021

Золочівщино, вакцинуйся!

Вакцинація допомагає організму виробити імунітет до вірусу, який викликає COVID-19, не хворіючи.

18:45 05.07.2021

На автомобільній дорозі Золочів – Красне 0140-701 тривають ремонтні роботи

Як повідомив виконавчий директор ТзОВ “ДРОГ-БУД” Віктор Багрій, станом на сьогодні, на ділянці дороги Гончарівка – Почапи фрезовано 4,2 км. існуючого покриття, а на ділянці дороги від Золочева до Хильчиців фрезовано 620 м. існуючого покриття.

18:17 05.07.2021

4 липня 2021 року у Золочівському районі працював ще один пункт вакцинації вихідного дня

Пункт розмістився у приміщенні народного дому с. Сасів. Щиро і самовіддано, у вихідний день, дану колись клятву Гіпократа виконували медичні працівники, Стефа Володимирівна Боднар, Іванна Йосипівна Галик, Наталя Михайлівна Тижай.

18:16 05.07.2021

Голова Золочівської райдердадміністрації Василь Маркевич провів робочу нараду

5 липня під керівництвом голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича відбулася робоча нарада з головами територіальних громад та начальником Золочівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області з питання щодо здійснення протипожежних заходів у закладах, охорони здоров’я, освіти та культури.

17:43 05.07.2021