Розпочато ремонт дороги в селі Заводське на Золочівщині

Сьогодні заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин проінспектував виконання робіт по ремонту дороги в селі Заводське. Протяжність відрізка дороги понад 800 м, вартість робіт 2,8 млн. грн. Проектно-кошторисну документацію виготовлено Заводською сільською радою за ініціативою чинного заступника Буського міського голови Олега Коваля. Посильну допомогу надає місцевий фермер, депутат Буської міської ради Микола Бровко, зокрема організував підвіз 8 т води для технічних потреб та автонавантажувач для переміщення щебеново-піщаної суміші, яка використовується для влаштування основи асфальто-бетонного покриття.

17:19 06.07.2021

Сьогодні відкрили гінекологічне відділення ll черги Львівського обласного перинатального центру

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі завершили роботи з реконструкції другої черги гінекологічного корпусу «Б-3». Відтак сьогодні, 6 липня, відбулось урочисте відкриття.

14:42 06.07.2021

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів нараду

6 липня у сесійному залі Бродівської міської ради відбулася нарада під керівництвом заступника голови Золочівської райдержадміністрації Віктора Олійника та начальника відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Золочівської РДА Володимира Бартошика з виконавчим апаратом Бродівської міської ради, представниками закладів освіти, медицини та керівниками підприємств Бродівської громади з питань проведення вакцинації проти COVID19.

13:13 06.07.2021

Відзначення 125-ї річниці від дня народження Івана Тиктора

Сьогодні, 6 липня, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин разом з керівництвом Красненської селищної ради, духовенством та пластунами станиці Красне взяв участь у відзначенні 125-ї річниці від дня народження Івана Тиктора в смт Красне Золочівського району.

13:11 06.07.2021

Золочівщино, вакцинуйся!

Вакцинація допомагає організму виробити імунітет до вірусу, який викликає COVID-19, не хворіючи.

18:45 05.07.2021

На автомобільній дорозі Золочів – Красне 0140-701 тривають ремонтні роботи

Як повідомив виконавчий директор ТзОВ “ДРОГ-БУД” Віктор Багрій, станом на сьогодні, на ділянці дороги Гончарівка – Почапи фрезовано 4,2 км. існуючого покриття, а на ділянці дороги від Золочева до Хильчиців фрезовано 620 м. існуючого покриття.

18:17 05.07.2021

4 липня 2021 року у Золочівському районі працював ще один пункт вакцинації вихідного дня

Пункт розмістився у приміщенні народного дому с. Сасів. Щиро і самовіддано, у вихідний день, дану колись клятву Гіпократа виконували медичні працівники, Стефа Володимирівна Боднар, Іванна Йосипівна Галик, Наталя Михайлівна Тижай.

18:16 05.07.2021

Голова Золочівської райдердадміністрації Василь Маркевич провів робочу нараду

5 липня під керівництвом голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича відбулася робоча нарада з головами територіальних громад та начальником Золочівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області з питання щодо здійснення протипожежних заходів у закладах, охорони здоров’я, освіти та культури.

17:43 05.07.2021

З Днем Національної поліції України!

Вітаю працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів з професійним святом! Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує. Сьогодні на службу до лав Національної поліції приходить професійно підготовлена молодь, відповідальна і дисциплінована, принципова і чесна. Дякую Вам за непросту щоденну службу та відданість справі. Бажаю міцного здоров'я, сміливих рішень та поступків, мужності та мирного неба!

15:22 04.07.2021

На Золочівщині відзначили Міжнародний день кооперативів

Це професійне свято, відзначається щорічно в першу суботу липня. Сьогодні на полі ВК «Як бджола» відбулося відзначення Міжнародного дня кооперативів, організоване Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації. Саме сюди з’їхались представники не лише ягідних кооперативів, а й представники особистих селянських та фермерських господарств, що займаються ягідництвом та лише планують створювати кооперативи.

18:26 03.07.2021