Новини

Кампанія одноразового декларування:  як відкривається спеціальний рахунок в банку для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Кампанія одноразового декларування: як відкривається спеціальний рахунок в банку для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України  до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

14:10 08.10.2021

Подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через Електронний кабiнет ДПС

Золочівська  ДПІ  нагадує,  що у період з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року триває  одноразове  (спеціальне) добровільне декларування, яке  передбачає сплату збору з одноразового  (спеціального) добровільного декларування.

14:08 08.10.2021

Про стан розрахунків з бюджетом  платник може дізнатися  за допомогою Електронного кабінету платника

Про стан розрахунків з бюджетом платник може дізнатися за допомогою Електронного кабінету платника

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що оновлення інформації на вебпорталі ДПС щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (про наявність заборгованості) відбувається щоденно, крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.

13:41 08.10.2021

У Національному центрі управління та випробувань космічних засобів на Золочівщині відбулося підписання Меморандуму

Сьогодні, 5 жовтня 2021 року, у Національному центрі управління та випробувань космічних засобів на Золочівщині відбулося підписання Меморандуму про впровадження космічних технологій в інтересах економічного та соціального розвитку територіальних громад області між Львівською облдержадміністрацією та Державним космічним агентством України.

20:37 05.10.2021

Замовників та постачальників запрошують на семінари щодо роботи в ProZorro Market

8 жовтня департамент економічної політики Львівської ОДА запланував проведення безкоштовних семінарів - практикумів «Як замовникам ефективно закупити, а постачальникам вигідно продати в системі ProZorro Market».

20:36 05.10.2021

Відбулося засідання комісії служби у справах дітей

Сьогодні, 4 жовтня 2021 року, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів засідання комісії служби у справах дітей. У роботі комісії взяли участь керівники районних служб та фахівці райдержадміністрації.

18:18 04.10.2021

Відбувся Міжнародний науково-технічний семінар «РТ-32 Золочів: перші результати співробітництва з ЄС та радіоастрономічні горизонти»

Сьогодні, 4 жовтня, у Золочівському Палаці культури імені Ігоря Білозора, відбувся Міжнародний науково-технічний семінар «РТ-32 Золочів: перші результати співробітництва з ЄС та радіоастрономічні горизонти»  на базі Центру космічних досліджень та зв’язку Національного центру управління та випробувань космічних засобів.

18:16 04.10.2021

Уникнення помилок при роботі з е-лікарняними

З 01 жовтня 2021 року всі заклади охорони здоров’я в Україні повинні перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в електронній формі (наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» зі змінами від 28.08.2021 № 1836).

16:25 04.10.2021