Новини

Фінансове управління Золочівської райдержадміністрації продовжує аналізувати податок на доходи фізичних осіб, а саме податок на доходи фізичних осіб від бізнесу і бюджетної сфери

Частка надходжень податку від бюджетних установ та організацій у нашому районі станом на 1 серпня 2021 року становить 46,4 %.

18:09 13.08.2021

Наповнення реєстру застрахованих осіб

Пенсійний фонд України відповідно до покладених на нього завдань формує та веде Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (Реєстр), який створено для накопичення та зберігання інформації про набуття прав на одержання страхових виплат за всіма видами соціального страхування.

10:02 12.08.2021

Інформацію про КВЕД платники можуть отримати у Електронному кабінеті

Фахівці Бродівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадують, що платники податків можуть отримати інформацію про код та найменування основного виду економічної діяльності (КВЕД) у  приватній частині Електронного кабінету, де режим «Облікові дані платника» містить інформацію про облікові та реєстраційні дані платника, у тому числі, щодо (КВЕД) платника.

16:11 11.08.2021

Як оподатковується продаж об’єкта рухомого майна?

Бродівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що дохід платника податку від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5%.

16:09 11.08.2021

Як  оподатковуються доходи підприємців, що перебувають на загальній системі оподаткування?

Як оподатковуються доходи підприємців, що перебувають на загальній системі оподаткування?

Бродівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що доходи фізичних осіб - підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування оподатковуються за ставкою 18 відсотків від об’єкта оподаткування.

16:07 11.08.2021

Земельний податок

Золочівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном, мають сплачувати обов’язкові платежі або податки державі. Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.

19:41 10.08.2021

З 1 серпня діє закон про часткове повернення застосування аграріям ставки ПДВ 20%

Золочівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що з 01 серпня набрав чинності Закон України від 01.07.2021 р. №1600-IX , яким  внесено зміни до Податкового кодексу  щодо ставки ПДВ при оподаткуванні операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції.

19:38 10.08.2021

Одноразове добровільне декларування доходів або податкова амністія

Фахівці Золочівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформують, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету», який набрав чинності 21 липня 2021 року, визначено, що фізична особа/декларант, яка хоче скористатися таким декларуванням, має право добровільно подати до ДПСУ одноразову (спеціальну) добровільну декларацію. Форму її має встановити Мінфін.

19:36 10.08.2021