Відбувся робочий візит у Поморянську громаду. Оглянуто Пункти Незламності та хід реконструкції ЦНАПу

Дата: 29.11.2023 16:53

Сьогодні, за дорученням начальника Золочівської РВА Василя Маркевича, заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин, начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Ірина Біла відвідали Поморянську громаду та оглянули Пункти Незламності в селах Поляни, Ремезівці та селищі Поморяни.

Оглянуті локації забезпечені необхідними засобами для належного функціонування - це генератори, альтернативне опалення, освітлення, зв’язок, інтернет, продуктові набори, медичні та гігієнічні засоби, та інше. У разі тривалого відключення електроенергії, саме Пункти Незламності стануть безпечним місцем де мешканці громади зможуть зігрітись, зарядати свій телефон, перебути повітряну тривогу, зарядити телефон тощо.

Також в Сновичах посадовці побували та оглянули приміщення майбутнього ЦНАПу, що буде функціонувати для обслуговування людей, які проживають у громаді. Роботи добігають до завершення - на даний момент в приміщенні уже монтують офісні меблі.

Реалізації проєкту стала можливою завдяки всебічній підтримці керівництва Львівської обласної військової адміністрації та фінансується з обласного та місцевого бюджетів в рамках програми «Цифрова Львівщина».