Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 01.12.2023 21:43

Офіс підтримки цивільного населення цього тижня продовжував надавати свої послуги, було опрацьовано 75 анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано 149 послуг:

• 16 гуманітарної допомоги;
  • 52 юридичні консультації;
  • 41 психологічні консультації;
  • 40 фінансові реєстрації;

Цього тижня в нас працювали:

БФ «Карітас Золочів УГКЦ» разом з БФ «Карітас Львів» провели в УСЗН видачу гуманітарної допомоги: підгузники і продуктові набори. Також в приміщенні Управлінні соціального захисту населення працювали їхні юристи та психологи, де намагались надати максимальну підтримку людям з числа ВПО.

БФ «Право на захист» працювали в приміщенні управління, проводили реєстрацію на фінансову допомогу ВПО від УВКБ ООН.

БО «Норвезька Рада у справах біженців» допомогала людям юристка Ірина – надавала приватні консультації, та інформувала, як отримати відшкодування за зруйноване житло, про зміни до порядку призначення виплат.

Психолог ККЦ Наталія Великанич – щодня проводить індивідуальні консультаці, також нею було проведено груповий захід для вчителів у Струтинському ЗЗСО І-ІІ ступенів: "Популяризація діяльності Фонду Координаційного центру підтримки. Психоедукація". Розвивали тему впливу психологічних негараздів на особистість - причини захворювань та розпізнання індивідуальних ранніх симптомів порушення психічного здоров’я, а також про необхідність турботи про себе та способи зберегти своє ментальне здоров'я а умовах війни.

«Мальтійська служба допомоги України» - організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення. Та проводить прийом в приміщенні служби.

Юхимук Людмила – психолог. Організація UNICEF NEEKA. Працювала в школі с.Вороняки: тема «Сприяння гармонії та співпраці у початковій школі» (6-9 років). Метою заходу було налагодити позитивний психологічний клімат та згуртувати клас, а також налагодити комунікацію.

Ще одна тема яка була розкрита : «Особистий розвиток: вперед до успіху і досягнення мети» (10-14 років) допомога учням у формуванні усвідомлення поняття «життя», і визнання своїх особистих цінностей.

«Знайди свій шлях. Розуміння - обрання улюбленої справи» (12-15років). Допомогти зрозуміти вибір професійної справи на основі індивідуальних властивостей, схильностей та здібностей.

Такі заняття стали можливими за сприяння фонду ООН UNICEF NEEKA, Міжнародний фонд «Регіон Карпат».