Новини

Відбулось урочисте відкриття оновленого стадіону Буської  дитячо-юнацької спортивної школи

Відбулось урочисте відкриття оновленого стадіону Буської дитячо-юнацької спортивної школи

Сьогодні, 3 жовтня, у день народження славного міста Буськ, відбулася чудова подія для жителів міста - урочисте відкриття стадіону Буської дитячо-юнацької спортивної школи, реконструйованого в рамках Програми Президента «Велике будівництво».

18:36 03.10.2021

На Золочівщині відзначили День усиновлення

30 вересня, у день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, в Україні відзначається День усиновлення – це свято є прикладом люблячої та міцної сім’ї, взірцем невичерпної життєвої мудрості, душевності, щирості та розуміння, безкрайньої душі та терпіння.

20:48 30.09.2021

Відбулися заходи з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек

Сьогодні, 30 вересня, з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич привітав бібліотекарів району та побажав їм міцного здоров’я, щастя та творчих здобутків у благородній праці.

17:20 30.09.2021

"Пакунок малюка" знову видаватимуть новонародженим

У пологових будинках України матусям новонароджених знову видаватимуть "пакунки малюка". У зв'язку із довготривалими тендерними закупівлями "пакунки малюка" не видавали з лютого 2021 року. "Пакунки малюка" почнуть видавати у пологових будинках та в управліннях соцзахисту в усіх областях із жовтня 2021 року.

21:55 29.09.2021

Результати конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

Протокол №1 засідання районного конкурсного комітету з розгляду конкурних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Золочівського району.

15:03 29.09.2021

До уваги застрахованих осіб! Реабілітаційне лікування за рахунок коштів Фонду!

Відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання і має високі показники ефективності в упередженні настання первинної інвалідності та відновлення здоров’я після інсультів, інфарктів, оперативних втручань тощо.

17:21 27.09.2021