Голові райдержадміністрації вручили Почесну грамоту

Сьогодні, 20 серпня, військовослужбовці Збройних Сил України військової частини А2562, підполковник Андрій Бойко та старший сержант Тетяна Бойніцька, від імені командувача військ оперативного командування "Захід" генерала-майора О.Мікаца, вручили голові райдержадміністрації Василю Маркевичу Почесну грамоту за активну громадянську позицію, реалізацію заходів військово-патріотичного виховання, спільних заходів цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» та з нагоди відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України.

15:20 20.08.2021

Робочий візит голови Золочівської райдержадміністрації в місто Буськ

Сьогодні голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич разом із своїм заступником Богданом Гринишином з робочим візитом відвідали центр Буської територіальної громади – місто Буськ. В рамках поїздки зустрілись та поспілкувались про нагальні проблеми з Буським міським головою Ростиславом Сліпцем. Керівництво адміністрації разом з очільником громади відвідали чимало важливих об’єктів територіальної громади на яких проводяться ремонтні роботи:

17:43 19.08.2021

Проведено засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітньої плати та зайнятості населення

19 серпня перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Степан Бачинський провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітньої плати та зайнятості населення.

17:16 19.08.2021

Сьогодні відбулось навчання працівників соціального захисту територіальних громад Золочівського району

18 серпня 2021 року з ініціативи керівництва  Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА (Р.Андрес, Т.Медвідь), з участю начальника управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації В.Шумакової, проведено навчання з питань організації системи соціального захисту в територіальних громадах Золочівського району.

17:02 19.08.2021

19 серпня в Україні відзначають велике християнське свято – Преображення Господнє, яке у народі називають Яблуневий Спас

Преображення Господнє – це одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві, встановлене на честь об’явлення божественної сили Христа Спасителя своїм учням. Прийміть щирі вітання з цим світлим і по-справжньому великим святом! Міцного здоров’я, добра, успіхів Вам та Вашим родинам. Нехай Преображення Господнє наповнить наші серця вірою, надією та любов'ю.

16:56 19.08.2021

Продовжуємо знайомство з Е-лікарняними!

Е-лікарняні є підставою для отримання допомоги від Фонду соціального страхування України, а також оплату перших п’яти днів лікування співробітників, які здійснюють роботодавці.

15:07 18.08.2021

В місті Золочів відкрили пам’ятник Василю Вишиваному

Сьогодні, 18 серпня, на території Навчального центру імені Василя Вишиваного Національної гвардії України відбулося урочисте відкриття погруддя пам’ятника військово-політичному діячу українсько-національного визвольного руху - Василю Вишиваному, на яке завітав голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич.

14:59 18.08.2021

Чи оподатковується отримане у спадок житло?

Золочівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області  інформує, що насамперед оподаткування спадщини та подарунків залежить від ступеня споріднення спадкоємця та спадкодавця, а також від резидентського статусу цих осіб.

13:11 18.08.2021