Голові райдержадміністрації вручили Почесну грамоту
Сьогодні, 20 серпня, військовослужбовці Збройних Сил України військової частини А2562, підполковник Андрій Бойко та старший сержант Тетяна Бойніцька, від імені командувача військ оперативного командування "Захід" генерала-майора О.Мікаца, вручили голові райдержадміністрації Василю Маркевичу Почесну грамоту за активну громадянську позицію, реалізацію заходів військово-патріотичного виховання, спільних заходів цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» та з нагоди відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України.15:20 20.08.2021