Новини

Як отримати витяг щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами через електронний кабінет

Золочівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує про можливість  проведення звірки розрахунків платників податків з державним та місцевими бюджетами, а також одержання документа, що підтверджує стан розрахунків, який формується автоматизовано шляхом вивантаження відповідної інформації з Електронного кабінету .

15:37 17.08.2021

Ставки відсотків для оподаткування задекларованих об’єктів під час одноразового добровільного декларування

Золочівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо задекларованих об’єктів складає:

15:28 17.08.2021

Золочівська районна державна адміністрація продовжує обласну естафету Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність»

Марафон проводиться в рамках відзначення 30-ої річниці незалежності України за ініціативи Мінрегіону та має на меті сприяти популяризації української історії шляхом поширення історичних матеріалів.

18:34 16.08.2021

Фінансове управління Золочівської райдержадміністрації продовжує аналізувати податок на доходи фізичних осіб, а саме податок на доходи фізичних осіб від бізнесу і бюджетної сфери

Частка надходжень податку від бюджетних установ та організацій у нашому районі станом на 1 серпня 2021 року становить 46,4 %.

18:09 13.08.2021

Наповнення реєстру застрахованих осіб

Пенсійний фонд України відповідно до покладених на нього завдань формує та веде Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (Реєстр), який створено для накопичення та зберігання інформації про набуття прав на одержання страхових виплат за всіма видами соціального страхування.

10:02 12.08.2021

Інформацію про КВЕД платники можуть отримати у Електронному кабінеті

Фахівці Бродівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадують, що платники податків можуть отримати інформацію про код та найменування основного виду економічної діяльності (КВЕД) у  приватній частині Електронного кабінету, де режим «Облікові дані платника» містить інформацію про облікові та реєстраційні дані платника, у тому числі, щодо (КВЕД) платника.

16:11 11.08.2021