У Золочівській райдержадміністрації відбулася робоча нарада
Сьогодні, 23 липня, у Золочівській райдержадміністрації відбулася робоча нарада, щодо передачі в комунальну власність об’єктів житлового фонду, захисних споруд цивільного захисту, які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств, зі сфери управління Регіонального відділення Фонду державного майна України Золочівського району.17:01 23.07.2021