Проєкт  «Велика Реставрація» на Золочівщині!

Проєкт «Велика Реставрація» на Золочівщині!

В межах проєкту «Великого Будівництва» за напрямком «Великої Реставрації», завдяки  тісній співпраці та всебічної підтримки керівництва Львівської ОДА, зокрема голови ЛОДА Максима Козицького, цьогоріч у Золочівському районі відновлять  два об’єкти культурної спадщини.  У список потрапили:

14:26 15.07.2021

Заступники голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин та Віктор Олійник взяли участь у робочій зустрічі

15 липня у сесійному залі адмінбудинку відбулася ІІ робоча зустріч щодо продовження роботи над розробкою Стратегії розвитку до 2027 року Золочівської територіальної громади.

13:47 15.07.2021

Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з Днем українських миротворців!

Шановні учасники українських миротворчих місій! Щиро вітаю Вас зі святом!     На Ваших печах лежить велика відповідальність, яка вимагає професіоналізму та відваги. Ви завжди знаходяться в епіцентрі подій, і завжди приходите на допомогу тим, хто її потребує.     Щиро дякую Вам за відвагу, терпіння, стійкість, мужність і героїзм, проявлені у боротьбі за мир. Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують Вас у цій благородній справі.     Бажаю Вам міцного здоров’я, легкої служби та успішного повернення додому живими та неушкодженими. Нехай Господь береже Вас та Ваші родини!     Слава українським миротворцям! Слава Україні!

11:10 15.07.2021

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич взяв участь у робочій нараді щодо стану обміну досвідом між територіальними громадами Золочівщини

Сьогодні, 14 липня, у сесійному залі адмінбудинку відбулася робоча нарада щодо стану обміну досвідом між територіальними громадами району.

15:56 14.07.2021

На дорозі місцевого значення  Золочів – Красне тривають ремонтні роботи

На дорозі місцевого значення Золочів – Красне тривають ремонтні роботи

Сьогодні, 14 липня 2021 року, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин, начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Золочівської райдержадміністрації Степан Коропецький разом з представниками місцевих мас-медіа перебувають на дорозі місцевого значення Золочів – Красне.

12:45 14.07.2021

Об’єднані громади запрошують безоплатно опанувати цифрові навички та долучитися до проєкту «Дія. Цифрова освіта»

Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути. Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта». Вона доступна в мережі Інтернет за посиланням.

11:45 14.07.2021

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів нараду з Заболотцівською громадою

13 липня 2021 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник та начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Золочівської райдержадміністрації Володимир Бартошик  провели робочу нараду з Заболотцівською громадою, щодо питань проведення вакцинації проти #COVID19, в якій закликали керівників долучитися до проведення широкої просвітницької кампанії серед своїх працівників про необхідність вакцинації, щоб запобігти хворобі.

19:33 13.07.2021

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич передав спортивний інвентар дитячому оздоровчому табору ЛІТО_2021

Сьогодні, 13 липня, за сприяння голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича, діти табору оздоровлення та відпочинку ЛІТО_2021 Дуб’євського НВК Заболотцівської громади, відвідали мальовничий куточок нашого району - пам'ятку історії та культури національного значення - Золочівський замок.

17:25 13.07.2021

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів нараду з Підкамінською громадою

13 липня 2021 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник та начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Золочівської райдержадміністрації Володимир Бартошик провели робочу нараду щодо питань проведення вакцинації проти #COVID19. Присутні провели змістовну розмову у форматі «запитання-відповіді».

15:03 13.07.2021