#СБУ викрила розкрадання з Держфонду регіонального розвитку на Львівщині

Служба безпеки України викрила протиправне заволодіння коштами Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. Директор одного з підприємств налагодив злочинну схему під час виконання будівельних робіт. За попередніми оцінками, збитки держбюджету складають понад 250 тис. грн.

10:10 01.07.2021

«Фіксуємо перевиконання піврічного плану бюджету області за доходами», - Олег Демків

«Львівщина повертається до звичного щомісячного перевиконання планових завдань з надходження податків і платежів до бюджету як загалом по області, так і по обласному бюджету.  Причому, вже кілька місяців перевиконання досягається завчасно», - розповів директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

16:50 30.06.2021

Підсумки вакцинації другого вихідного дня

Сьогодні, 27 червня, у Центрі вакцинації вихідного дня населення проти COVID-19, що у Золочівському палаці культури ім. І.Білозіра, знову відбулася вакцинація. Щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19 зробили 18 людей вакциною "CoronaVac".

19:55 27.06.2021