У Львівській ОВА відбулася онлайн нарада з керівниками районних адміністрацій та територіальних громад
Нарада відбулась під головуванням першого заступника голови Львівської ОВА Андрія Годика та за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації. Від Золочівського району участь взяли перший заступник голови Золочівської РВА Михайло Кулик та представники територіальних громад Золочівщини.
Зокрема на нараді обговорили такі питання:
- про реалізацію державної програми еВідновлення;
- про готовність пунктів незламності;
- стан функціонування об’єктів, здатність підключення резервних джерел живлення;
- про забезпечення подання запитів на фінансування інфраструктурних об’єктів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2024 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 (із змінами);
- про індекс цифрової трансформації громад Львівської області;
- щодо впровадження сценаріїв інтеграції Порталу Дія (Шеринг та Дія.QR) для забезпечення технічної можливісті подачі та використання в роботі цифрових/електронних документів громадян.
За результатами наради перший заступник голови Львівської ОВА Андрій Годик дав відповідні доручення та наголосив про посилення роботи з усіх означених питань.