Вакцинація вихідного дня у місті Броди

Сьогодні, у Бродівськії громаді 48 людей отримали щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19. Щеплення провели медики Бродівської ЦМЛ вакциною "CoronaVac".

22:27 26.06.2021

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич на «Фестивалі професій»

25 червня 2021 року голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич відвідав «Фестиваль професій» у Поморянському територіально відокремленому спеціалізованому відділенні ДПТНЗ «Червоненське ВПУ».

16:07 26.06.2021

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич взяв участь у храмовому святі в селі Ушня.

25 червня 2021 року голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич взяв участь у храмовому святі в селі Ушня. Розпочалась свята Літургія у храмі св. Онуфрія на «Святій горі». Відбулась Архієреська служба за участю Митрополита Львівського Макарія, Архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона, , єпископа Херсонського та Каховського Бориса.

15:56 26.06.2021

Відбувся збір з реалізації заходів захисту населення від надзвичайних ситуацій

Сьогодні на території стадіону «Арена Львів» відбувся навчально-методичний збір з реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період, на яких був присутній голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич.

00:23 23.06.2021

Святкування Дня медичного працівника

Напередодні Дня медичного працівника, який в Україні відзначають у третю неділю червня, відбулося святкування у Навчальному центрі Національної Гвардії України.

00:33 19.06.2021

Вручення грамоти в честь Дня батька

З нагоди відзначення Дня батька голова раийдержадміністрації Василь Маркевич нагородив грамотою за вагомий внесок у розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сумлінне виконання батьківських обов’язків Анісімова Дмитра Сергійовича – батька-вихователя дитячого будинку сімейного типу.

00:43 18.06.2021