У Золочеві відбулися заходи з відзначення 105-ї річниці створення ЗУНР

Дата: 01.11.2023 15:47

Саме цього дня 105 років тому у Львові почалось Листопадове повстання, що зумовило створення Західноукраїнської Народної Республіки, об’єднавши Українців Галичини, Буковини та Закарпаття. Історія ЗУНР – символ нашого споконвічного прагнення свободи. Вільна Україна завжди була, є і буде найвищою метою українців. Зараз ми живемо у час війни, яку нам нав’язала росія. Нам знову доводиться відстоювати Незалежність надзвичайно дорогою ціною. Віримо в нашу Перемогу!

Сьогодні, 1 листопада, на площі Незалежності вшанували пам’ять новітніх Героїв України, які, борючись з російськими окупантами, віддали свої життя. Участь у заходах взяв перший заступник голови Золочівської РВА Михайло Кулик, заступники голови Золочівської РВА Богдан Гринишин та Віктор Олійник, керівництво громади,  духовенство та громадськість. Відбулось покладання квітів до Стели Героям Небесної сотні та вшанування пам’яті наших Героїв.

Вічна і світла їм пам'ять!

Слава Україні! Слава Українським Героям усіх часів!