Звернення очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди Дня Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2023 10:33

Збройні сили України – це воїни, які довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші, найпрофесійніші у світі. Їхній день не тільки сьогодні. Останні 10 років – кожен день – їхній.

Сьогодні немає іншого фронту, ніж той, який нелюдськими силами тримають наші Збройні сили України. Сьогодні менш важливі слова, сьогодні важливі – дії. Наша підтримка і допомога.

Попри все – воїни мають відчувати нашу вдячність. Дякуємо, що попри невизначеність, страх і ризик ви стоїте на нашій сторожі. Що від 2014 року ваша служба – це не просто обовʼязок, а національна потреба бути захищеними.

Збройні сили України, сили вам і надії на успіх! Дякуємо за те, що ви робите!

Слава Збройним силам України! Слава Україні!

З повагою Начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич.