Послідовність дій суб’єкта господарювання для реєстрації ПРРО

Золочівська  ДПІ нагадує, що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу.

11:14 23.12.2021

В Золочеві відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада та пройшов Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

18 грудня 2021 року завершився ІІ етап ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад. Цього дня змагалися правознавці та географи. ЗЗСО №1 м. Золочева (директор Оксана Пилипчук) гостинно відчинив свої двері для учнів з усіх територіальних громад Золочівського району, справедливе суддівство забезпечили найкращі педагоги.

14:26 21.12.2021

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич взяв участь в конференції "Львівщина 2022 - виклики та перспективи соціально - економічного розвитку" в місті Львів

Мета конференції – забезпечити сталий розвиток всіх рівнів управління Львівщини до стандартів найкращих сучасних демократичних практик. Учасниками стали голови як районних державних адміністрацій, так і територіальних громад районів області.

20:05 17.12.2021

Золочівська райдержадміністрація передала подарунки від Святого Миколая багатодітній родині

Напередодні улюбленого дитячого свята – дня Святого Миколая до багатодітної сім’ї Оксани Дадак у м. Буськ, завітав із подарунками заступник голови райдержадміністрації Віктор Олійник.

17:56 17.12.2021

Зустріч робочої групи з питань координації реорганізації колишніх районних державних адміністрацій

Робоча зустріч відбулась під головуванням першого заступника Золочівської райдержадміністрації Степана Бачинського. В роботі взяли участь представники ліквідаційної комісії відповідних РДА.

15:59 17.12.2021