Дата: 20.01.2024 10:32

Сьогодні, 20 січня, розпочалася 696 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Сповіщень про повітряну тривогу не було. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 36 звернень, 3 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 51 адміністративний матеріал.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області здійснило виїзд в село Старий Милятин Буської громади на пожежу в цегляному житловому будинку, критому бляхою, розміром 10 х 4 м. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Будьте обережні та дотримуйтеся правил пожежної безпеки в побуті!
  • На Золочівщині проведено огляд стану доріг на предмет готовності до експлуатації в складних погодніх умовах.
  • Відділення комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю КЗ «Центр надання соціальних послуг Золочівської міської ради» отримало від благодійників нове спеціалізоване авто для перевезення.
  • У Станіславчицькому ЗЗСО І-ІІ ст. Бродівської громади відбувся благодійний ярмарок, на  якому зібрали майже 25 тис.грн. для наших захисників.
  • У Буській громаді організували зимове свято «Розколяда» для дітей загиблих на війні захисників, дітей, сім'ї яких перебувають у вкрай складних життєвих обставинах, та дітей дитячих будинків сімейного типу.
  • Молодь села Ожидів Буської громади  під час різдвяних свят назбирала на потреби наших захисників 95 тис.800 грн. За частину коштів було придбано однофазний бензиновий генератор LEX LXGG5560CE 6 кВт для 64 батальйону 103-тьої окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України та зарядну станцію Bluetti EB3A 268Wh/600W для воїнів 125-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 20 січня місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер західний 9 – 14 м/с, вдень подекуди пориви 15 – 20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).