Кампанія одноразового декларування триває

Золочівська  ДПІ нагадує, що кампанія одноразового добровільного декларування активів триватиме до 1 вересня 2022 року, під час якої громадяни мають можливість добровільно задекларувати активи, з яких раніше не були сплачені податки.

09:18 06.01.2022

Фінансове управління Золочівської райдержадміністрації інформує про стан виконання бюджетів територіальними громадами Золочівського району у 2021 році

Ось і завершився 2021 рік. Рік роботи громад у нових умовах децентралізації. Рік, коли фінансисти усіх бюджетів працювали в особливому турбо режимі. Нове вивчали всі: і професіонали, і ті, хто тільки на початку року стали фінансистами. Але із завданням впорались. Попри невтішні прогнози виконання бюджетів окремими територіальними громадами - усі місцеві бюджети громад Золочівського району виконано!

17:51 04.01.2022

До уваги підприємців - платників єдиного податку

Золочівська  ДПІ повідомляє, що відповідно до положень Податкового кодексу  підприємці – платники єдиного податку першої групи звільнені від обов’язку застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО) при здійсненні господарської діяльності. Тобто зазначена категорія ФОП, яка здійснює виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадить господарську діяльність з надання побутових послуг населенню, не використовує працю найманих осіб,з 01 січня 2022 року не застосовує РРО/ПРРО та не веде облік товарних запасів.

14:15 04.01.2022

В Золочеві відбувся Подячний екуменічний молебень на оновленій площі Вічевій

Напередодні Нового року, на площі Вічевій, біля пам'ятника Маркіяна Шашкевича, відбулася подячна екуменічна молитва, в якій взяли участь мешканці міста та району, представники духовенства , керівництво району та міста. Молилися за мир та спокій в Україні.

23:55 31.12.2021

Відділ з надання адміністративних послуг, державної реєстрації, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, організації діяльності центрів надання адміністративних послуг з нового року переходить під юрисдикцію Золочівської міської рад

Сьогодні був останній день роботи Відділу з надання адміністративних послуг в структурі Золочівської районної державної адміністрації. З 01.01.2022 року відповідно до законодавства щодо перетворення ЦНАПів райдержадміністрації у ЦНАПи органу місцевого самоврядування, відділ переходить до відання Золочівської міської ради.

18:15 31.12.2021