Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича у День памʼяті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2024 10:02

27 січня у світі вшановують памʼять жертв Голокосту – одного із найстрашніших геноцидів людства. Нам, українцям, як нікому іншому відомо, що таке навмисне винищення нації тортурами, голодом та іншими видами смертельного насилля.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять невинних людей, що стали жертвами найстрашніших злочинів в історії людства. День памʼяті – це не тільки про страшне минуле, але й нагадування для світу, що ми повинні боротися за свободу, рівність та справедливість.

Цей день – нагадування, що кожен з нас відповідальний за збереження миру та запобігання подібним трагедіям у майбутньому.

Очільник Золочівщини Василь Маркевич.