Дата: 26.01.2024 09:09

Сьогодні, 26 січня, розпочалася 702 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Сповіщень про повітряну тривогу не було. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 24 звернення, 1 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 38 адміністративних матеріалів.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 26 січня на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 9 – 14 м/с, вночі та вранці пориви 15 – 20 м/с, хуртовини (І рівень небезпечності, жовтий).
  • У Золочівській РВА  відбулася координаційна нарада з питань проведення мобілізації.
  • Відбулось позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Львівській ОВА
  • У Золочеві відбувся кущовий тренінг «Спільними зусиллями протидіємо торгівлі людьми».
  • Буська міська рада придбала для 64 батальйону 103 окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України тепловізор ThermEye Cyclops 350 з надчутливими датчиками та з потужною оптикою.