У Золочеві відбувся кущовий тренінг «Спільними зусиллями протидіємо торгівлі людьми»

Дата: 25.01.2024 19:27

Торгівля людьми ближче, ніж здається. Людина може потрапити в сучасне рабство, навіть, не усвідомлюючи факту торгівлі людьми. Це одне з найстрашніших порушень прав людини у світі. В умовах війни ця тема набуває особливої актуальності.

Сьогодні для представників громад, відповідальних за протидію торгівлі людьми, працівників Управління соціального захисту населення Золочівської РВА та Служби у справах дітей Золочівської РВА, представників Золочівської філії Львівського обласного центру зайнятості та працівники поліції провели кущовий тренінг «Спільними зусиллями протидіємо торгівлі людьми».

Метою тренінгу було підвищити спроможність учасників ефективно протидіяти торгівлі людьми, розвинути компетенції у запобіганні цим злочинам, налагодити координацію зусиль різних структур у процесі протидії торгівлі людьми.

Під час навчання розглянули такі важливі теми:

• міфи та факти щодо явища торгівлі людьми,
  • сучасний стан проблеми торгівлі людьми в Україні та світі,
  • законодавча база з питань протидії торгівлі людьми,
  • поглиблення розуміння поняття торгівлі людьми,
  • національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії та запобігання торгівлі людьми,
  • як ідентифікувати особу, постраждалу від торгівлі людьми,
  • особливості надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми,
  • планування та ведення превентивної роботи у громадах.

Щиро дякуємо організаторам тренінгу ГО «Центр «Жіночі перспективи». Захід проведено в рамках проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми».