Відбулась бюджетна сесія Золочівської районної ради

В роботі сесії взяли участь голова Золочівської районної державної адміністрації Василь Маркевич, перший заступник голови Степан Бачинський, окремі керівники структурних підрозділів Золочівської РДА.

15:35 24.12.2021

Скаути і Пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру Золочівській райдержадміністрації

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню запаленого на місці народження Ісуса Христа. Вифлеємський вогонь миру приходить до нас за допомогою «скаутської естафети», котру започаткували Австрійські скаути. Вони запалюють свої свічки у Вифлеємі і розповсюджують Світло як символ миру, любові, братерства та єдності. Додаються до цього Різдвяні вітання і побажання. В Україні з 1999 року Вифлеємський Вогонь Миру, поширюють члени Пласту - Національної Скаутської Організації.

11:46 23.12.2021