Дата: 23.01.2024 09:37

Сьогодні, 23 січня, розпочалася 699 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Вчора двічі сирени повідомляли про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. На Золочівщині було все спокійно. Сьогодні о 6:09 год. сирени знову сповістили про повітряну тривогу. Львівщину небезпека оминула. Дякую нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 40 звернень, 3 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 65 адміністративних матеріалів.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 23 січня на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).
  • На Золочівщині відбулись заходи з нагоди відзнвчення Дня Соборності України.
  • Жителі Побужанського старостинського округу Буської громади зібрали понад 144 тис.грн. для наших захисників. За ці кошти вдалося закупити сучасний квадрокоптер DJI MAVIC 3 рацію, колеса до автомобіля ЗІЛ, рюкзаки, спальники, долучилися до збору на машину, а також допомогли пораненому воїну.
  • Найвищу нагороду Красненської селищної ради «Почесний захисник України з Красненської громади» (посмертно) вручили понад 30 родинам загиблих бійців.
  • На благодійному концерті до Дня Соборності у Бродівській громаді зібрали більше 5 тис. грн. на зарядні станції для БПЛА для третього батальйону 42-ої окремої механізованої бригади.