Дата: 22.01.2024 09:39

Сьогодні, 22 січня, розпочалася 698 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Один раз сирени повідомляли про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. На Золочівщині все спокійно. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 37 звернень, 1 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 57 адміністративних матеріалів.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 22 січня на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).
  • У Заболотцях відбувся  благодійний захід на підтримку ЗСУ «Велика коляда для перемоги», на якому було зібрано майже 18 тис.грн. для потреб наших оборонців.