Дата: 24.01.2024 09:26

Сьогодні, 24 січня, розпочалася 700 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Один раз сирени повідомляли про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. На Золочівщині все спокійно. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 53 звернення, 6 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 54 адміністративних матеріали.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 24 січня вдень значний мокрий сніг з переходом в дощ, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 9 – 14 м/с, вдень пориви 17 – 22 м/с, хуртовини (І рівень небезпечності, жовтий).
  • Громада села Старий Милятин Буської громади  закупила 6 дронів для наших захисників 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, які виконують бойові завдання на Костянтинівському напрямку, що на Донеччині, та 24 БІЗ інженерно-саперної роти, яка виконує бойові завдання на Слов’янському напрямку (Донеччина).