Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 26.01.2024 20:28

Офіс підтримки цього тижня продовжував надавати свої послуги, було опрацьовано анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано послуги:

• роздача гуманітарної допомоги;
  • юридичні консультації;
  • психологічні консультації;
  • фінансова реєстрація.

Цього тижня в нас працювали:

БО «Норвезька Рада у справах біженців» працювали в Управлінні соціального захисту. Юрист Дмитро надавав індивідуальні юридичні консультації.

БО «Данська Рада у справах біженців» - провели реєстрацію на фінансову допомогу для вразливих категорій населення.

БО ООН UNICEF NEEKA, Міжнародний фонд «Регіон Карпат».

Психологиня Юхимук Людмила працювала у дитячих садочках та школах м. Золочів.

Тема: «Мандрівка в країну емоцій» дітки 4-5 років, «Новорічна листівка» дітки 5 років.

В ЗЗСО для учнів 11-15 років провела навчання на тему «Особистий розвиток: вперед до успіху і досягнення мети», «Знайди свій шлях; розуміння обрання улюбленої справи» - 15років.

«Мальтійська служба допомоги України» - організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення. Цього тижня провели зустріч в прихистку з людьми з числа ВПО, та надавали індивідуальні консультації.

БО «Карітас Золочів» проводив видачу гуманітарної допомоги.

Психологиня ККЦ Наталя провела групову зустріч в прихистках. Та надавала індивідуальні консультації в приміщенні УСЗН.