Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 2 лютого 2022 року, голова райдержадміністрації Василь Маркевич провів засідання комісії служби у справах дітей. У роботі комісії взяли участь керівники районних служб та фахівці райдержадміністрації.

11:30 02.02.2022

Активи, які  не підпадають під одноразове (спеціальне) декларування

Активи, які не підпадають під одноразове (спеціальне) декларування

Золочівська  ДПІ   нагадує, що  згідно вимог Закону України від 15.07.2021 № 1539-IX  до 01 вересня 2022 року  триває одноразове (спеціальне) добровільне декларування. Це особливий порядок добровільного декларування всіх активів, які були приховані від оподаткування.

10:48 02.02.2022

СБУ викрила масштабну схему розкрадання бюджетних коштів на реконструкції сміттєвого полігону на Львівщині

Служба безпеки України, у ході виконання заходів щодо протидії системним загрозам управлінню державою, викрила масштабну схему розкрадання бюджетних коштів на Львівщині. Зловмисники привласнили понад 6 млн грн, виділених на реконструкцію місцевого сміттєвого полігону.

21:10 01.02.2022

Проведено роз’яснювальну роботу щодо мораторію на російськомовний культурний продукт

Сьогодні, 01 лютого, міжвідомча робоча група при Золочівській РДА спільно з відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю в місті Золочів провела роз’яснювальну роботу в закладах торгівлі, харчування та серед перевізників на предмет дотримання мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Золочівського району.

16:42 01.02.2022

Відбулась нарада Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Сьогодні, 1 лютого, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин та начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тарас Дума провели нараду з працівниками відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

16:22 01.02.2022

У Центрі надання соціальних послуг Золочівської міської ради розпочались відновлювальні протиаварійні роботи

Розпочались відновлювальні протиаварійні роботи по усуненню надзвичайної ситуації, яка виникла в будівлі відділення стаціонарного догляду комунального закладу “Центр надання соціальних послуг Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області”.

17:00 31.01.2022

До уваги застрахованих осіб! Реабілітаційне лікування за кошти Фонду!

Золочівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області повідомляє, що кожен працевлаштований українець має право на безкоштовне відновлювальне реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах.

14:49 28.01.2022